NI + VI = TILLSAMMANS
FINNS VI PRECIS HÄR!

08 – 440 72 70
bt@btstudio.se

Stefan Karlström, avancerad retusch och projektledning

STEFAN KARLSTRÖM

Retusch / Projektledning
08-440 72 78
stefan.k@btstudio.se

Martin Kjellberg - Avancerad retusch och projektledning

MARTIN KJELLBERG

Retusch / Projektledning
08 – 440 72 76
martin.k@btstudio.se

Thomas Björkvall, retusch och repro

THOMAS BJÖRKVALL

Retusch
08 – 440 72 77
thomas.b@btstudio.se

Matilda Boström, retusch och 3D-produktion

MATILDA BOSTRÖM

Retusch / 3D
08 – 440 72 72
matilda.b@btstudio.se

Gunnilla Brändström - Ekonomi

GUNNILLA BRÄNDSTRÖM

Ekonomi
08 – 440 72 70
gunnilla.b@btstudio.se

Anton Green, retusch med inriktning på moderetusch

ANTON GREEN

Retusch
08 – 440 72 71
anton.g@btstudio.se

Azra Halilovic, retusch med inriktning på modellretusch

AZRA HALILOVIC´

Foto / Retusch
08 – 440 72 75
azra.h@btstudio.se

Erik Jaime P, webbutveckling, formgivning och rörlig media

ERIK JAIME P.

Webbutveckling / Formgivning
08 – 440 72 83
erik.j@btstudio.se

Roland Karlsson, grafisk formgivning och original

ROLAND KARLSSON

Grafisk formgivning / Projektledning
08 – 440 72 80
roland.k@btstudio.se

Amanda Larsson, retusch med inriktning på modellretusch

AMANDA LARSSON

Foto / Retusch
08 – 440 72 79
amanda.l@btstudio.se

Emelie Lundqvist, fotoassistent samt retusch

EMELIE LUNDQVIST

Retusch / Fotoassistent
08 – 440 72 82
emelie.l@btstudio.se

Sofi Norstedt, grafisk formgivning, original- samt webbproduktion

SOFI NORSTEDT

Grafisk formgivning / Retusch
08 – 440 72 73
sofi.n@btstudio.se

Åsa Rocklind, retusch

ÅSA ROCKLIND

Retusch
08 – 440 72 74
asa.r@btstudio.se

Vill du jobba hos oss?

VILL DU JOBBA HOS OSS?

Slå en signal eller maila oss:
08 – 440 72 70
jobba@btstudio.se