NI + VI = TILLSAMMANS
FINNS VI PRECIS HÄR!

08-440 72 70
bt@btstudio.se

Stefan Karlström, avancerad retusch och projektledning

STEFAN KARLSTRÖM

Retusch / Projektledning
08-440 72 78
stefan.k@btstudio.se

Martin Kjellberg - Avancerad retusch och projektledning

MARTIN KJELLBERG

Retusch / Projektledning
08-440 72 76
martin.k@btstudio.se

Thomas Björkvall, retusch och repro

THOMAS BJÖRKVALL

Matilda Boström, retusch och 3D-produktion

MATILDA BOSTRÖM

Gunnilla Brändström - Ekonomi

GUNNILLA BRÄNDSTRÖM

Anton Green, retusch med inriktning på moderetusch

ANTON GREEN

Azra Halilovic, retusch med inriktning på modellretusch

AZRA HALILOVIC´

Erik Jaime P, webbutveckling, formgivning och rörlig media

ERIK JAIME P.

Webbutveckling / Formgivning
08-440 72 83
erik.j@btstudio.se

Roland Karlsson, grafisk formgivning och original

ROLAND KARLSSON

Grafisk formgivning / Projektledning
08-440 72 80
roland.k@btstudio.se

Amanda Larsson, retusch med inriktning på modellretusch

AMANDA LARSSON

Emelie Lundqvist, fotoassistent samt retusch

EMELIE LUNDQVIST

Retusch / Fotoassistent
08-440 72 82
emelie.l@btstudio.se

Sofi Norstedt, grafisk formgivning, original- samt webbproduktion

SOFI NORSTEDT

Grafisk formgivning / Retusch
08-440 72 73
sofi.n@btstudio.se

Åsa Rocklind, retusch

ÅSA ROCKLIND

Åsa Rocklind, retusch

PÄRLAN WALLEFELT

Produktionsledning
08 440 72 84
parlan.w@btstudio.se

Vill du jobba hos oss?

VILL DU JOBBA HOS OSS?

Slå en signal eller maila oss:
08-440 72 70
jobba@btstudio.se